Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Manažer prodeje – Střední a Dálný východ, Praha

Pozice:
Manažer prodeje – Střední a Dálný východ
Zaměstnavatel:
Mansory Automotive CZ a.s.
IČO:
07535091
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
61000
Popis práce:

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hendrik Viol, e-mail: hendrik@mansory.com
Pohovory po předchozím zaslání CV v anglickém a arabském jazyce na email.

Pro naši novou divizi na Středním Východě specializující se na prodej luxusních vozů hledáme kandidáta na pozici manažera prodeje s aktivní znalostí arabštiny a angličtiny. Zkušenost v oblasti vedení prodeje vítána. Tato pozice vyžaduje každodenní komunikaci s oblastí Středního Východu, a to na vysoce profesionální úrovni – dobrá znalost arabštiny je tak nezbytným předpokladem.

Náplň práce:

(1) Analýza a segmentace trhu.
(2) Provádění formulovaného a schváleného strategického plánu.
(3) Uzavírání obchodních smluv.
(4) Styk, komunikace a péče o zákazníka.
(5) Dohled nad každodenní činností oddělení.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Hendrik Viol
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
115×